Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikola Saric


 
HomePortalGalleryLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Nikola napokon slobodan!!

Go down 
3 posters
АуторПорука
Natica...
Dobrodošao/la na forum....
Dobrodošao/la na forum....
Natica...


Број порука : 90
Volim Sajka... :
Nikola napokon slobodan!! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Nikola napokon slobodan!! Right_bar_bleue

Registration date : 17.01.2009

Nikola napokon slobodan!! Empty
ПорукаНаслов: Nikola napokon slobodan!!   Nikola napokon slobodan!! Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 1:25 pm

Nas Sajko je konacno okoncao jednogodisnju vezu sa svojom devojkom Nevenom! Nevena ocigledno nije mogla da podnese svo to "cimanje" oko Nikole, te je okoncala vezu sa njim. Za sada se ne zna ko je kome raskinuo, ali jedino bitno je da sada mozemo da muvamo Nikolu cheers cheers cheers cheers cheers

Nikola napokon slobodan!! Sdz8ra
Назад на врх Go down
waxy
NaJ cLaN
waxy


Број порука : 580
Age : 29
Lokacija : Negis City :)
Volim Sajka... :
Nikola napokon slobodan!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola napokon slobodan!! Right_bar_bleue

Registration date : 23.12.2008

Nikola napokon slobodan!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nikola napokon slobodan!!   Nikola napokon slobodan!! Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 2:21 am

bas mi je zao...bili su tako sladak par a i newena je extra cura... Crying or Very sad
Назад на врх Go down
http://jovanstefanoviczg.sosforum.net/
Jowana Djokovic
Admin
Jowana Djokovic


Број порука : 806
Age : 27
Lokacija : Beograd,Srbija
Volim Sajka... :
Nikola napokon slobodan!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola napokon slobodan!! Right_bar_bleue

Registration date : 16.12.2008

Nikola napokon slobodan!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nikola napokon slobodan!!   Nikola napokon slobodan!! Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 9:28 am

Jo ja bih ga muvala,ali ja volim Novaka...Mozda kad se odljubim od Noleta,mozda pocnem da ga muvam..
Назад на врх Go down
https://nikolasaric.forumsc.net
Natica...
Dobrodošao/la na forum....
Dobrodošao/la na forum....
Natica...


Број порука : 90
Volim Sajka... :
Nikola napokon slobodan!! Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Nikola napokon slobodan!! Right_bar_bleue

Registration date : 17.01.2009

Nikola napokon slobodan!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nikola napokon slobodan!!   Nikola napokon slobodan!! Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 11:17 am

Admin ::
Jo ja bih ga muvala,ali ja volim Novaka...Mozda kad se odljubim od Noleta,mozda pocnem da ga muvam..

hheehe... i novak je sladak Smile
Назад на врх Go down
waxy
NaJ cLaN
waxy


Број порука : 580
Age : 29
Lokacija : Negis City :)
Volim Sajka... :
Nikola napokon slobodan!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nikola napokon slobodan!! Right_bar_bleue

Registration date : 23.12.2008

Nikola napokon slobodan!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nikola napokon slobodan!!   Nikola napokon slobodan!! Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 10:39 pm

Natica... ::
Admin ::
Jo ja bih ga muvala,ali ja volim Novaka...Mozda kad se odljubim od Noleta,mozda pocnem da ga muvam..

hheehe... i novak je sladak Smile
ali sajko je najlepsxi cheers
Назад на врх Go down
http://jovanstefanoviczg.sosforum.net/
Sponsored content





Nikola napokon slobodan!! Empty
ПорукаНаслов: Re: Nikola napokon slobodan!!   Nikola napokon slobodan!! Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Nikola napokon slobodan!!
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Nikola Paunovic...
» Nikola S. ft. Let 3 - Rijecke picke - DOWNLOAD
» Nikola Saric - Marina - DOWNLOAD
» Nikola Saric - Odlazim - DOWNLOAD
» Nikola Saric ft. Sky Wikluh - Sta radis sa njom - DOWNLOAD

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Nikola Saric :: Nikola Saric :: Novosti-
Скочи на: