Nikola Saric
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikola Saric


 
HomePortalGalleryLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 My Space - Nikolina biografija

Go down 
АуторПорука
Natica...
Dobrodošao/la na forum....
Dobrodošao/la na forum....
Natica...


Број порука : 90
Volim Sajka... :
My Space - Nikolina biografija Left_bar_bleue50 / 10050 / 100My Space - Nikolina biografija Right_bar_bleue

Registration date : 17.01.2009

My Space - Nikolina biografija Empty
ПорукаНаслов: My Space - Nikolina biografija   My Space - Nikolina biografija Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 1:32 pm

Цитат :
Rodjen sam 21.02.1989. godine u Beogradu.Zavrsio sam OS "Sedam sekretara SKOJA-a"i nizu muzicku skolu "Josif Marinkovic" za gitaru u klasi profesora Darka Zubica.Nakon toga upisao sam srednju muzicku skolu "Stankovic" ,odsek "teoretski" i tranutno sam cetvrta godina i iskreno se nadam da cu je do kraja godine zavrsiti:}.sviran bass gitaru,gitaru i kontrabas { i "uporedni klavir" sto bi reko Antic Predrag:}}, trudim se i da pevam,trnutno pevan u "Pevackom drustvu STANKOVIC" i u horu "Cvetkovic",a sviram u bendu "Fullhouse"{koji se vrlo uspesno sprema za letnju sezonu tako da se iz ovih gore opravdanih razloga trenutno osecam kao muzicar i zbog toga sam srecan:}. Kad su u pitanju moji problemi,onda su to definitivno ZENE jer mislim da u meni vide neozbiljnos a ja ne mislim da je tako:}.S'obzirom da sam NARCIS mogao bi ovako da pisem jos 100 strana ali necu jer cu mozda zvucati nadobudno i prepotentno:}
Назад на врх Go down
 
My Space - Nikolina biografija
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Biografija...
» Nikolina Pisek-Gala Vece

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Nikola Saric :: Nikola Saric :: Biografija....-
Скочи на: